Silikonová penetrace SILDEKOR

Kód: 462/10 462/15 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Den Braven
964 Kč / ks 1 386 Kč / ks od 964 Kč / ks 796,69 Kč bez DPH 1 145,45 Kč bez DPH od 796,69 Kč bez DPH 96,40 Kč / 1 l 92,40 Kč / 1 l
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Velikost balení L
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Základní penetrační nátěr určený jako první nátěr všech savých stavebních materiálů, které jsou finálně upravovány silikonovými omítkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní penetrační nátěr určený jako první nátěr všech savých stavebních materiálů, které jsou finálně upravovány silikonovými omítkami. Lze použít i samostatně ke zpevnění a zvýšení hydrofobnosti povrchu. Dodává se již v připravené aplikační konzistenci. Pod barevné omítky se vyrábí v příslušné přebarvené verzi.

Charakteristika

  • zvyšuje přilnavost omítky k podkladu
  • zvyšuje stálobarevnost omítky
  • zvyšuje hydrofobitu

Použití

  • k nátěrům zdiva, vápenných, vápenocementových a disperzních omítek, betonu, lehčených stavebních hmot, cementotřískových, dřevovláknitých a dřevotřískových desek
  • k nátěrům fasádních stěrek před aplikacemi silikonových omítkovin nebo fasádních barev

Podklad

Povrch musí být zbaven nečistot, mastnot, prachu a volných částic. Povrch musí být soudržný, čistý, bez biologického napadená, obsahu solí a mastnot. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt!

Pokyny

Nanáší se v jedné vrstvě. Při teplotě vzduchu a podkladu 20 °C a relativní vlhkosti 65% je penetrační nátěr přetíratelný po 1 – 3 hodinách (v závislosti na klimatických podmínkách). Minimální aplikační teplota je + 5 °C, maximální +30 °C. Před aplikací důkladně promíchejte! Doporučujeme promíchávat i v průběhu aplikace.

Doplňkové parametry

Kategorie: IZOLACE A ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY
Barva: bílá