Fólie pod podlahové topení Floor Reflex

Kód: 1463
Neohodnoceno
Značka: Gutta
1 883 Kč / balení 1 556,20 Kč bez DPH 37,66 Kč / 1 m2
Na dotaz

Podlahová parotěsná fólie z polyethylenu s reflexní metalizovanou vrstvou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální metalizovaná reflexní folie pro podlahové topení Floor Reflex - HotFloor. Snižuje vyhřívání prostoru pod teplovodním potrubím a odráží tepelné paprsky zpět do obytného prostoru. Výrazně zvyšuje účinnost podlahového topení tím, že odráží sálavé teplo zpět do obytného prostoru. Reflexní folie pro podlahové topení je potištěná rastrem pro snadnější a přesnou instalaci včetně lepícího pásku v přesahu pro zabránění posunu na podlaze. Vhodné pod teplovodní i elektrické vytápění.
V případě použití podlahového topení dochází k vedení tepla nejen směrem k vytápěnému prostoru, ale také v opačném směru, do podlahy. Reflexní folie pro podlahové topení snižuje vyhřívání prostoru pod teplovodním potrubím a odráží tepelné paprsky zpět do obytného prostoru. Fólie zlepšuje také příčné vedení tepla směrem nahoru a do stran a umožňuje tak dosáhnout rovnoměrné teploty podlahy. 

  • Odráží tepelné záření zpět do místnosti
  • Snadná instalace
  • Vysoká odolnost - dlouhá životnost
  • Snížení kročejového hluku
  • Vhodné pod teplovodní i elektrické vytápění

 

Montáž:

Reflexní folie pro podlahové topení se pokládá reflexní stranou nahoru (směrem ke zdroji tepla) na polystyrenový základ mezi reflexní vrstvou a topným potrubím. Tím se vytvoří vzduchová mezera, která podpoří reflexní účinky. Reflexní fólie se dá snadno stříhat nůžkami na požadovaný rozměr. Slouží také jako separační zábrana proti zatečení betonové vrstvy mezi izolaci a vytvoření tepelných mostů.

Doplňkové parametry

Kategorie: STAVBA
Materiál: polyethylen + metalizovaná vrstva
Rozměry: 1 x 50 m
Tloušťka (mm): 0,01
Množství v balení (m2): 50
Gramáž: 100 g/m2
Barva: stříbrná